Eurostep podaje posadzki przemysłowe. ?>

Eurostep podaje posadzki przemysłowe.

Firma Eurostep Poland to największy na rynku producent posadzek jak również producent żywic. W swojej ofercie proponuje najwyższej marki posadzki z żywic wykonane z różnego rodzaju surowców, proponowane zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak na przykład na duże płaszczyzny. Są to dlatego posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Przedsiębiorstwo charakteryzuje posadzki z żywic zaawansowana technika działalności. Dokonywane zlecenia są oceniane bardzo dobrze, ponieważ są każdorazowo trwałe i estetyczne. Niżej został przedstawiony opis proponowanych powierzchni.

Odporne na mróz powierzchnie, czyli kamienne dywany, to idealny pomysł na nawierzchnię jednocześnie oryginalną jak i trwałą. Kamienne powierzchnie są nieprzepuszczalne, funkcjonalne, nie przyciągają kurzu oraz nie zawodzą przez wiele lat. Kamienne dywany wytwarza się m.in. z żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to rodzaj nawierzchni, która najbardziej sprawdza się w magazynach a także halach przemysłowych. Są one nad wyraz wytrzymałe, dlatego służą jako ochrona powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe powinny być bardzo trwałe, niepodatne na uszkodzenia, bo wyznaczają podstawę konstrukcyjną magazynów. Wykorzystana do wytworzenia tego typu nawierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie służyć przez długi okres.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się przede wszystkim możliwością impregnacji i niedługim okresem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej eksploatowanym typem nawierzchni. To dzięki temu, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne jak również na kurz. Firma Eurostep Poland zaprasza do zakupu posadzek stworzonych w najwyższej i oryginalnej technologii.

eurostep posadzki

Comments are closed.